22 червня  – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. 

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

  Додано  22.06.2019

День компліментів

Останній день роботи пришкільного табору «Дитинство» присвячений Дню компліментів. Вихованці табору продемонстрували свої творчі здібності у святковій програмі «Добрих друзів ми зустріли» та отримали різноманітні нагороди. Після святкової програми вихователі провели для своїх вихованців прощальну дискотеку. Розважальна програма для дітей продовжилася у гуртках ЦДЮТ. Діти долучилися до вивчення історичних фактів  своєї батьківщини переглядом документального фільму «5 років з днів звільнення міст Східної України від російської окупації (Маріуполь)».День завершився бесідою «Безпека життєдіяльності під час літніх канікул», палкими обіймами, побажаннями веселого літа та незабутніх вражень.

  Додано  13.06.2019

Караоке-день

Напередодні завершення роботи табору «Дитинство» вихователі влаштували для дітей Караоке-день. Вихованці із задоволенням взяли участь у пісенному марафоні та заспівали пісні англійською та українською мовами. В передчутті прощання із своїми друзями активісти табору запропонували поповнити скриньку добрих побажань та підготуватись до фінального гала-концерту. Другий загін табору «Веселка» відвідав музичну розважальну програму у міській центральній бібліотеці. Вихованці першого загону «Тутті-фрутті» взяли участь у конкурсі малюнків «Я- майбутнє». Діти третього загону «Pepsi cola» наполегливо працювали у гуртках СЮТ. Поціновувачі кіно залюбки відвідали 3D кінозал у ТЦ «Еко маркет». Караоке- день завершився бесідою «Правила поведінки в лісі» та рухливими іграми на галявині.

  Додано  12.06.2019

День спорту

11червня у пришкільному оздоровчому таборі "Дитинство"- День спорту. Вихованці табору  відвідали міський парк "Ювілейний", де взяли участь у забігу, присвяченому Всесвітньому олімпійському дню. Діти активно долучилися до різноманітних спортивних змагань та ігрових занять на свіжому повітрі, охоче та енергійно взялися за виконання всіх спортивних завдань. По закінченні сопривних заходів вихованці табору отримали довгоочікувану нагороду- грамоти та художню літературу від волонтерів. У таборі "Дитинство"  діти та вихователі продовжили спортивну тематику: провели конкурс малюнків"Я- майбутній олімпієць", підготували презентації спортивних досягнень" Я- чемпіон", пограли у "Крокодила" , об'єднавшись у команди, розглянули такі питання, як" Як зберегти здоров'я ", "Здорове харчування",Як виховувати у собі любов до спорту".

Не забули вихованці і про свої улюблені заняття - продуктивно попрацювати у гуртках ЦДЮТ.

День спорту завершився бесідою "Дорога додому" та рухливими іграми на галявині. 

  Додано  11.06.2019

День пригод

10 червня 2019 року у пришкільному оздоровчому таборі «Дитинство» було присвячене Дню пригод. Для вихованців табору пригоди розпочалися участю у квесті «У пошуках пригод». Пригодницький запал не полишав дітей і під час спортивних естафет. Поціновувачі сучасного кінематографа мали змогу відвідати роботу кінозалу «Movie Time» на платформі ChallengeHub.  Чудовим продовженням пригод для вихованців табору було запальне караоке на галявині «Сонце нам сяє» та дискоparty. Завершився день бесідою «Курити – здоров*я губити». 

  Додано  10.06.2019

День доброти

Тематика десятого дня роботи пришкільного табору «Дитинство»- День доброти.  Вихователі загонів провели ранкові кола «Дружба і товаришування». Діти говорили про якості справжнього друга, наводили приклади з власного життя, створювали словесний портрет супердруга. День доброти продовжився акцією «Рушник дружби». Кожен загін розробив дизайн авторського рушника-дружби та презентував мешканцям табору. Хіт-парад пісень про дружбу українською та англійською мовами згуртував вихованців табору та подарував чудовий настрій на цілий день. Діти показали командну роботу у спортивних естафетах та змаганнях від ДЮСШ. Другий загін «Веселка» відвідав цікавий захід у Центральній міській бібліотеці ім. Горького.  Діти загонів «Тутті-фрутті» та «Pepsi cola» завітали до Центру зайнятості на пізнавальну програму. Для дітей  старшого загону  вихователі табору провели годину пам’яті «100 років з часу початку Чортківської наступальної операції Української Галицької Армії . День доброти у таборі закінчився грою «Квіти в українському віночку» до Дня Святої Трійці».

  Додано  07.06.2019

День Цікавинок

06.06.2019 року в шкільному таборі «Дитинство» був День Цікавинок.  Вихованці табору разом із своїми наставниками дізналися багато цікавого під час бесіди «Шкідливі звички» та перегляду тематичних мультфільмів із подальшим обговоренням. Діти проявили свою креативність та винахідливість на заняттях у гуртках ЦДЮТ.  Вихователі другого загону «Веселка» організували та провели квест-гру  в стилі НУШ «У пошуках скарбів». Діти отримали багато позитивних  емоцій, незабутніх вражень і довгоочікуваний скарб. Конкурс караоке «Eurovision у нашому таборі» відкрив неймовірну кількість нових талантів серед вихованців табору. На творчому небосхилі школи №3 засяяли нові зірочки!  До Дня журналіста діти переглянули документальну кінострічку « 130 років з дня народження Ігоря Сікорського». День закінчився рухливими іграми та роботою творчої майстерні на платформі ChallengeHub (малюнки на асфальті «Фантастичні тварини вогняного кольору»).

  Додано  06.06.2019

День рекордів

 Тематика восьмого дня відпочинку дітей у пришкільному таборі «Дитинство»- День рекордів.  Після ранкової розминки та смачного сніданку розпочала свою роботу творча майстерня на платформі ChallengeHub. Діти залюбки працювали над створенням постерів з улюбленими мультгероями. Розважальну програму цього дня продовжили працівники гуртків БК «Юність» та СЮТ, в якими діти гарно провели час.  Естафету розваг перейняли спортивні змагання з футболу та гра «Веселі старти».  Сьогодні розпочався  перший підготовчий етап шоу-програми «Хвилина слави» (відбір номерів до гала-концерту). До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовище вихованці табору провели акцію «Бережи довкілля».  День завершився бесідою «Дорого додому» та іграми на галявині.

  Додано  05.06.2019

У таборі «Дитинство» - День казок

Тематика сьомого дня у таборі «Дитинство» - День казок. Вихованці табору охоче брали участь в інсценуванні українських та англійських народних казок. Діти були сповнені позитивних вражень та бурхливих емоцій. Конкурс пластилінових героїв надихнув дітей на створення неймовірних тематичних творчих робіт. Вихованці показали свій  креативний потенціал та невтомну наснагу у роботі в гуртках ЦДЮТ. Вихователі табору не забули й про пам’ятні дати червня. До Міжнародного дня безвинних дітей – жертв агресії були проведені наступні заходи: тематична година пам’яті ( 1 загін), перегляд документального фільму (2  загін), тематична презентація з подальшим обговоренням (3 загін). В актовій залі був проведений круглий стіл із залученням вчителів історії та правознавства з теми: «5 років з днів звільнення міст Східної України від російської окупації (Лиман). День у таборі завершився бесідою «Незнайомі предмети».

  Додано  04.06.2019

Заходи до Дня друзів

3 червня 2019 року у пришкільному таборі «Дитинство» були проведені заходи до Дня друзів.  Вихованці табору разом зі своїми вихователями занурилися у цікаву роботу зі створення квіткових композицій на майстер- класі з квілінгу.  Вихователі першого загону «Тутті-фрутті» організували та провели пізнавальний квест « В пошуках літа». Діти активно та весело виконували завдання кожної зі станції, із захопленням відкривали для себе багато нового та корисного. Після конкурсу діти охоче ділилися позитивними враженнями та емоціями з іншими загонами. Не менш цікавим для вихованців табору було розвивальне заняття табору з англійської мови « Приємно познайомитись». Не забули вихователі і про безпеку життєдіяльності дітей. Корисна  бесіда «Обережно! Ці рослини небезпечні!» сприяла поглибленню знань учнів. Під час рефлексії вихованці розробили тематичні листівки для кращого засвоєння матеріалу. Традиційно день завершився рухливими іграми на галявині та спортивними естафетами.

  Додано  03.06.2019

31 травня в таборі «Дитинство»- день особливий

31 травня в таборі «Дитинство»- день особливий. Адже сьогодні проходить конкурс «Міс та Містер Літо». Скільки хвилювань! І ось сам конкурс. Він складався з «Візитівки», «Дефіле», «Я- інтелектуал» та «Конкурсу талантів». Всі учасники добре підготувались. В залі не стихали оплески. І ось довгождані нагороди. І конкурсанти, і глядачі дуже задоволені цією подією. Після конкурсу у дітей була можливість потанцювати на дискотеці. Естафету перейняли спортивні змагання та квест-гра «Українські звичаї та традиції». На території шкільного двору розташувались 4 станції:  «Народні символи», «Український віночок», «Традиції української кухні» та «Фінальна». Всі змагання загонів проходили під музичний супровід. Взагалі, день у таборі був дуже насичений. В додаток , діти ще прийняли участь у роботі з малюнками на тему: «Вогонь-друг і вогонь-ворог!», а також у диспуті «У чому краса людини?».Ццікаво і повчально пройшов п’ятий день відпочинку дітей у нашому таборі.

  Додано  31.05.2019

Всесвітній день захисту дітей у пришкільному таборі «Дитинство»

Всесвітній день захисту дітей у пришкільному таборі «Дитинство» був сповнений цікавих вражень, яскравих емоцій та веселих подій. Вихованці табору разом з дорослими наставниками відвідали міський парк відпочинку і дозвілля, де взяли участь у чудовій розважальній програмі, організованій для дітей Центром дитячої та юнацької творчості. Діти стали учасниками флеш-мобу, утворили з іншими гостями парку слово «мир», пройшли цікавими стежками сучасного танцю, лабіринтом, виявили спритність, згуртованість, командний дух на станціях «Білка в колесі», «Парашут».

Цікавим продовженням цього насиченого подіями дня стало заняття циклу «Я у колі друзів», яке навчало дітей спілкуватися без конфліктів. На занятті творчої майстерні  ChallengeHub діти зробили гарні сувеніри з кольорового паперу. Так цікаво та інформативно минув ще один день нашого веселого літа.

 

  Додано  30.05.2019

Третій день у пришкільному таборі «Дитинство»

Третій день в таборі пройшов яскраво та насичено. Сьогодні – День англійської мови! Ранкова зарядка стала гарним початком дня. Після сніданку діти розучували жартівливі пісні англійською мовою. БК «Октябрь» запросив наших дітлахів на перегляд мультфільму та прийняти участь у ігровій програмі. Діти повернулися задоволені. Відпочинок продовжився конкурсом малюнків «Мій улюблений персонаж англійських казок». Закінчився день творчою майстернею на платформі ChallengeHub. До зустрічі у четвер! 

  Додано  29.05.2019

Другий день у пришкільному таборі «Дитинство»

Другий день у пришкільному таборі «Дитинство» пройшов весело та цікаво. Розпочався відпочинок дітей з урочистого відкриття табору «У колі друзів». Найталановитіші учні представили глядачам свої таланти. Тематику заходів сьогоднішнього дня продовжувало розвивальне заняття з елементами тренінгу з циклу «Я у колі друзів» на тему: «У світі емоцій». Активісти табору залучилися до роботи у гуртках СЮТ. У рамках патріотичного виховання діти розучували українські обрядові пісні та взяли участь у конкурсі музичному конкурсі «Як у нас на Україні». Тож, готуємось до наступного дня. 

  Додано  28.05.2019

Пришкільний табір «Дитинство»

Ось і настав довгоочікуваний літній відпочинок. Веселі дитячі голоси наповнили радісним щебетанням пришкільний табір «Дитинство» у Костянтинівській ЗШ І-ІІІ ступенів №3. Згідно плану виховної роботи табору у перший день 27.05.2019 року діти почали готуватися до відкриття табірної зміни. Разом з вихователями кожен загін придумав собі назву, девіз та емблему. Вихователі підготували та провели інтерактивну гру «Будьмо знайомі», вікторину «Розумний пішохід». Актив кожного загону розробив куточки «Ярмарок ідей». Перший день відпочинку для дітей завершився рухливими іграми на галявині.

  Додано  27.05.2019

Ось i пролунав останнiй дзвоник 2019!

Ось i пролунав останнiй дзвоник 2019! Для когось -  початок лiта, для когось - нова сторiнка життя. 

Любi нашi дiти, хай вам усiм щастить. Теплого лiта, гарного вiдпочинку, вдалих iспитiв, легких вступiв. Випускникiв будемо чекати в гостi, а всiх - наступного навчального року!

  Додано  26.05.2019

Закінчення початкової школи

Закінчення початкової школи - черговий етап у житті дітей та їх батьків. Зазвичай до цього часу батьки потрохи відпускають своїх малюків і дають їм відчути себе самостійними. 21 травня 2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся випускний бал для учнів 4-х класів, під час якого діти пригадали зворушливі та цікаві моменти з життя свого навчання у початковій школі, читали вірші, співали пісні, розігрували сценівки, говорили слова своїм вчителям, батькам та школі.  

Бажаємо усім вам гарного літа та чекаємо у новому навчальному році!!!

  Додано  26.05.2019

Марафон відповідальності

 Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 приєдналася до Марафону відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина та висадила сьогодні соняшники сорту Богдан Гаврилишин. 

Основна ідея марафону - розповісти про позитивні зміни, які відбуваються щодня, та про активних і небайдужих українців, які творять ці зміни.

  Додано  20.05.2019

«Костянтинівське бюро правової допомоги»

17.05.2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 знову відбулася цікава та пізнавальна зустріч.

До нас завітала головний спеціаліст відділу: «Костянтинівське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валерія Тіщенко. Вона показала освітню презентацію, роз’яснила норми чинного законодавства. Розповіла про особливі умови праці молоді, жінок та людей з особливими потребами. Запропонувала школярам відчути себе роботодавцями та пограти в рольові ігри, а саме он-лайн гру «Моя громада» та у не прямій формі роз’яснила законодавчі аспекти

стосовно умов праці, та логічності і послідовності творення хорошого керівника. Наприкінці заходу розповсюдила тематичні брошурки системи БВПД, розповіла про діючий проект Міністерства Юстиції «Я маю право».

  Додано  19.05.2019

День вишиванки

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Ось і у нас у школі пройшов День вишиванки. Дрес - кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише учнів, а й вчителі  школи. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Цей день для того, щоб ми придивились як цвітуть узори, як промовляє краса, де кожен хрестик, вишитий  на полотні - мова народу, його прадавніх традицій, високої культури і патріотизму.

  Додано  17.05.2019

Цікава зустріч

Сьогодні в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 зустрічали учасників Майдану та Революції Гідності, Ірину Цибух та Геннадія  Доброва (військовий псевдонів Бізон). Вони розкрили топ-10 методів впливу на нашу свідомість. Розказали про правила сприйняття інформації. Поділилися власними історіями  життя, поглядами на події в Україні, особистісною мотивацією та планами на щасливе майбутнє для всіх жителів нашої країни, від Сходу до Заходу. Запросили в гості до Києва, Львова та Миколаєва.
Зустріч відбулася під девізом "Думай, аналізуй, критикуй. Світлий мозок і розуміння реальності  - понад усе!"

  Додано  14.05.2019

День перемоги

День Пам’яті і примирення, День перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

У класних колективах Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулися виховні години на тему « У нас єдина мета – Україна свята, нездолана ніким і ніколи! », « Подвиг не має забуття », « Пам'ять серця », « Слава Героям – партизанам України », а також  відбувся мітинг – реквієм з покладанням квітів.

 

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 60 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

  Додано  08.05.2019

Фан клуб

У нас сьогодні знову гості!))) Представники хокейного клубу «Донбас»!!!

Сьогодні учні Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 долучилися до великої родини фанатів  ХК «Донбас».

Саме тому відкриття фан-клубу ХК «Донбас» стало радісною подією для всієї школи.

Зацікавлені обличчя і щирі посмішки школярів, педагогів зустрічали делегацію ХК «Донбас» на чолі Олександром Пономарем.

У ході відкриття фан-клубу, учні більше дізналися про історію та досягнення донецького клубу, взяли участь у брейн-рингу на хокейну тематику, змогли задати всі запитання, взяти автографи і сфотографуватися з чемпіоном донецької команди.

Ми раді за наших дітей, які зануряться в атмосферу спорту та здорового способу життя, залучившись до хокею,  зможуть відвідувати матчі хокейного клубу «Донбас», а можливо й обрати вектор розвитку на майбутнє. Дивлячись на професіоналів своєї справи, діти будуть продовжувати розвиватися, прагнути до чогось більшого і, обов’язково, досягнуть великих успіхів.

Віримо, що наша підтримка додасть впевненості ХК «Донбас», що забезпечить перемоги не тільки в Україні, а й на міжнародній арені.

 

  Додано  08.05.2019

9 травня - очима дітей

3 травня у Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 у 3-А класі пройшов захід до Дня Перемоги

"9 травня - очима дітей". Цей захід пройшов у формі вільного спілкування, у доброзичливій атмосфері.

Діти малювали листівки до 9 травня, вивчали історію подій тих часів. Вони зрозуміли, що мир - це найважливіша річ у всьому світі та без нього неможливий розвиток людства.

  Додано  03.05.2019

Пам'яті Чорнобиля

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі. Чорнобиль - це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців.  Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу. На знак вшанування пам'яті Чорнобильської трагедії учні Костянтинівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 3 поклали квіти до пам'ятника Воїнам - інтернаціоналістам, провели інформаційні виступи «Пам’ятаймо наше минуле», тематичні години спілкування «Чорнобиль – відгуки сьогодення».

  Додано  26.04.2019

Профорієнтація

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 продовжує роботу з профорієнтаії. Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності Вам більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

Сьогодні до нас знову завітали гості з Костянтинівського відділу поліції, провели практичне заняття з дітьми. Розповіли алгоритм дій поліцейського відповідно до Українського законодавства, акцентували увагу на відповідальності, що лежить на поліцейських та свідомості кожного громадянина нашого суспільства.

  Додано  26.04.2019

Великодній кошик

Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією. Мабуть, тому в ці квітневі дні більшості людей хочеться бути добрішими, милосерднішими, благороднішими один до одного.

Учні  Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ стуаенів №3 долучилися до благодійної акції «Великодній кошик».

Аби захисники України теж відчули свято, учні, педагоги та батьки зібрали і передали для бійців зони АТО посилки з пасхальними кексами, цукром, чаєм, вітальними листівками та поробками зробленими власними руками. Школярі сподіваються, що приємним і особливим подарунком для воїнів стануть їх увага та щирі привітання до свят.

 

  Додано  26.04.2019

З добром і теплотою до всіх

25 квітня учні 4-Б класу ЗОШ №3 відвідали акцію добра «Теплі серця», яка проходила в Палаці культури.

 Діти з задоволенням взяли участь у вікторині, відвідали тематичні фотозони. До уваги присутніх було представлено номери художньої самодіяльності, були проведені спортивні естафети. Дуже сподобався майстер-клас, в ході якого кожна дитина виготовила для себе пасхальне яйце-сувенір. А ще діти виготовляли сувеніри «Пташка», писали на них побажання для себе та інших і прикрашали цими сувенірами «Дерево бажань». Учні класу взяли участь в акції «Віддам іграшку в хороші руки». Особливо відзначились Томарова М. і Ушкварок М.

З цими добрими побажаннями, а ще з солодкими подарунками від Палацу культури і закінчилась наша участь в акції добра. Велика подяка працівникам Палацу культури за чудовий і корисний захід.

                                                                  Учні 4-Б класу ЗОШ №3

  Додано  26.04.2019

День Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме в цей день у різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

День Землі – це символ єдності, усвідомлення, що тільки об'єднаними зусиллями людство може боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами.

Костянтинівська загальноосвітня школа долучилася до святкування такого надзвичайно важливого дня. Організована виставка «Друге життя старих речей», проведені конкурс малюнків і читців, екоуроки, тематичні години, книжкова виставка, прибирання довкілля, виставка поробок зі старих речей, встановлено баки для сортування сміття. Глобальним проблемам екології були присвячені презентації, короткометражні фільми й анімаційний сюрреалістичний мультфільм.

 

Тиждень знань безпеки життєдіяльності до Дня цивільного захисту у Костянтинівській ЗШ І – ІІІ ступенів №3

19 квітня 2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі

І-ІІІступенів №3 пройшов  День цивільного захисту. Програма Дня     цивільного захисту в школі була цікавою й насиченою.

-         Для учнів 5-Б класу було проведено  захід «круглий стіл» «Face to face».

-         Творча група вчителів англійської  та російської мови  до щорічного Дня цивільного захисту провели  для учнів work-shop «Карта безпеки».

-         Учителі української мови та літератури для учнів підготували квест-гру «#землябезпека».

-         17 квітня 2019 року на базі Костянтинівського медичного ліцею було проведено зустріч учнів 11 класу з лікарем Бондарчуком А. В. Разом  зі своїми студентами Анатолій Володимирович продемонстрував основні способи надання необхідної допомоги під час вогнепальних поранень в укритті під час бойових дій.

-         На жаль, цивільна оборона сприймається людьми виключно як символ воєнного часу, тому вчителями математики та вчителями інформатики було проведено  годину спілкування «Надзвичайні ситуації», яка пройшла у формі квесту. 

Наші учні зрозуміли, що іноді складні життєві обставини вимагають від людини мужності та рішучості, впевненості та вправності, вміння не розгубитися у складній ситуації.

 

  Додано  22.04.2019

Тиждень громадського здоров’я

У рамках проведення Всеукраїнського тижня громадського здоров’я в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3  було проведено інформаційно-просвітницькі заняття зі школярами на тему «Формування здорових звичок та відповідального відношення до власного здоров’я», відбулося засідання круглого столу «Громадське здоров’я  у Донецькій області», спартакіада «Ми за здоровий спосіб життя», день Цивільного захисту, а також різноманітні тематичні заходи з актуальних питань реалізації права людини та її обов’язків, що стосуються здоров’я.

  Додано  22.04.2019

Мама папа я - спортивна сім'я

  Додано  22.04.2019

До Великодня

  Додано  22.04.2019

Виховний захід у групі подовженного дня "Вогонь-наш друг і ворог"

  Додано  22.04.2019

Тиждень початкової школи

У Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 розпочався тиждень початкової школи.

  Додано  16.04.2019

Освітня подорож  Костянтинівка - Київ - Мукачеве -Ужгород- Львів

Костятнтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, під час весняних канікул, здійснила освітню подорож  Костянтинівка - Київ - Мукачеве -Ужгород- Львів . Подорож відбулася під гаслом "Схід і Захід разом". Діти та вчителі відвідали музеї, замки, освтні простори, державні та приватні школи. Здійснили обмін досвідом, потоваришували зі школярами Львову. Отримали натхнення на втілення багатьох нових ідей. Під час таких мандрівок чітко розумієш, що  діти - двигун  прогресу і наше майбутнє. 

  Додано  02.04.2019

Профорієнтація

Сьогодні, 20 березня, учні Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відвідали місто Бахмут, з профорієнтаційною метою. Поспілкувалися з Миколою Семенишиним та з першим проректором Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолієм Клочком, а також з представниками поліції та студентами.

Учні ознайомилася з професією поліцейського та напрямками його діяльності – від криміналістики до кіберполіції, дізналися про те, як готують правоохоронців у ХНУВСі, та правила вступу до провідного вишу.

Про навчання у виші дітям розповіли й самі курсанти. Майбутні поліцейські продемонстрували свої навички і творчі здібності. Для молоді виступили оркестр та ансамбль барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ.

  Додано  21.03.2019

Відзначення 205 років від дня народження Т.Г. Шевченка

Немає, напевно, жодної людини, яка не знала би імені Т.Г. Шевченка.

Є поети одного міста, одного краю, одного народу, проте пророчі слова Великого Кобзаря відомі всьому світові. За його заповітами живуть.

У всьому світі відзначили ювілей українського народного поета. Особливо трепетно і зворушливо у стінах ЗШ№3 під керівництвом учителів української мови та літератури пройшло відзначення 205 років від дня народження Т.Г. Шевченка.

Гарно прибрана аудиторія і портрет поета, стіннівки, символічні вислови, традиційний рушник.

У цьому святі брали участь yсі класи. Учні розповідали вірші, балади, деякі відомості з біографії

Т.Г. Шевченка. Продовжили свято виконанням пісень, українськими танцями.

Багато цікавого ми довідалися під час проведення цього заходу. Всі присутні захоплювалися любов’ю поета до України, красою українського слова, неповторним колоритом кожного рядка з поезії Кобзаря.

Образ великого українського поета Т.Г. Шевченка завжди для нас є близьким і рідним.

 

  Додано  15.03.2019

8 березня

7 березня, у четвер, у нашій школі відбулося справжнє дійство. Адже сьогодні вітали усіх жінок з їхнім святом – Днем 8 березня. І цей день приніс багато радості, тепла, посмішок та просто хорошого настрою, бо все це було для вас, любі наші жінки! Найкрасивіші! Найкращі! Наймиліші!.

  Додано  13.03.2019

Шевченківський тиждень

У Костянтинівській загальноосвітній школі №3 проходить Шевченківський тиждень.

  Додано  13.03.2019

Масляна

Масляна з давніх часів вважалася найвеселішим народним святом. Кожного дня тижня дотримувалися свої традиції. Згідно з повір’ям наших предків, головною ідеєю цього тижня є позбавлення від зими і пробудження природи. На це і спрямовані всі традиції Масляної. 01 березня в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулося святкування Масляної, яка подарувала учням, батькам та вчителям нашої школи – млинці, пиріжки та смачне печиво. Відзначали це свято всією шкільною родиною.

  Додано  05.03.2019

Обласні змагання з футзалу

27 лютого 2019 року команда наших учнів 5-6 класів зайняла ІІ місце в обласних змаганнях з футзалу. Вітаємо їх та пишаємося ними!!!

 Батьки, вчителі, адміністрація.

  Додано  01.03.2019

Зустріч з письменником та громадським діячем, Сюмаком Василем Івановичем

21 лютого 2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі №3 відбулася зустріч з письменником та громадським діячем, Сюмаком Василем Івановичем. Перед нами постав звичайний чоловік, схожий на сотні інших. Але його погляд, вдумливий і одночасно сумний, примусив учнів нашої школи уважніше придивитися до нього, дослухатися до його слів. Він був щирим і відвертим, коли згадував Небесну сотню і Майдан, серйозним і зосередженим, коли спонукав до читання і самовдосконалення. У його словах була і мудрість, і сила духу, і біль, і надія.

Дякуємо за те, що посіяли в юні душі зерна добра, чесності, порядності.

  Додано  22.02.2019

Змагання з волейболу серед дівчат

Вітаємо команду Костянтинівської ЗШ№3 із зайнятим 3 місцем у міському чемпіонаті з волейболу

серед дівчат.

 

Батьки, учителі, адміністрація

  Додано  18.02.2019

Змагання з волейболу серед хлопців

Вітаємо команду Костянтинівської ЗШ№3 із зайнятим 2 місцем у міському чемпіонаті з волейболу

серед хлопців.

 

 

Батьки, учителі, адміністрація

  Додано  18.02.2019

Змагання з футзалу

Вітаємо з перемогою в загальних обласних змаганнях команду 4-5-х класів Костянтинівської ЗШ№3 з футзалу, та вихід у наступний фінальний етап. Бажаємо подальших перемог нашій команді!

 

 

Батьки, учителі, адміністрація

  Додано  18.02.2019

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

До цієї дати Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 організувала і провела цикл заходів «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…»

15 лютого був проведений урок-спомин «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…». Під час заходу присутні ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

Проведені виховні години «Ціна чужої війни: до 30-річчя з дня виведення радянських військ з Афганістану» та героїко-патріотичні читання «Ті спогади, то вічний серця біль»

Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні.

  Додано  15.02.2019

"Від серця до серця!"

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Відсвяткувала День Святого Валентина в особливий спосіб! Організували та втілили проект "Від серця до серця!"

  Додано  14.02.2019

Діти, щиро вірять в чудеса!

Минулого тижня ми отримали цікавого листа від учнів 2-го класу школи з села Мигалівці, Барського району, Вінницької області. Діти, щиро вірять в чудеса! Загадали бажання та розіслали листи із проханням надіслати їм наші долоньки!!! І коли вони отримають останнього зворотнього листа їх мрія здійсниться!!! Наші діти настільки зворишилися цією ідеєю, що замість 20 прошених долоньок, нам несли їх пакунками: свої, мамині, братиків, сестричок!!! Справжні щирі емоції, наміри та віра - це зворушливо та надихаюче!!

  Додано  14.02.2019

День Святого Валентина

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят.

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 долучилася до святкування в особливий спосіб! Ми створили та реалізували власний проект «Від серця до серця!» Для нашої школи благодійність – це справа честі. Допомагати потрібно завжди, і не тільки тоді, коли хтось просить. Є такі поняття як людяність і доброта. Так от — вона притаманна лише справжнім благодійникам. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити.  Учасники проекту всі учні, батьки і вчителі нашої школи організували виготовлення святкових подарункових наборів до Дня святого Валентина: Валентинки власноруч, цукерочки, печиво власного приготування, канцелярія та м’які іграшки вже відправилися до дітей в Одеську область, Красносільську ОТГ.  Наші учасники отримають задоволення від таких акцій та соціальний досвід, а діти, на яких направлений проект, отримають емоційну та моральну підтримку, через насичення їх життя спілкуванням, цікавими подіями та культурними заходами.

  Додано  14.02.2019