Відзначення 205 років від дня народження Т.Г. Шевченка

Немає, напевно, жодної людини, яка не знала би імені Т.Г. Шевченка.

Є поети одного міста, одного краю, одного народу, проте пророчі слова Великого Кобзаря відомі всьому світові. За його заповітами живуть.

У всьому світі відзначили ювілей українського народного поета. Особливо трепетно і зворушливо у стінах ЗШ№3 під керівництвом учителів української мови та літератури пройшло відзначення 205 років від дня народження Т.Г. Шевченка.

Гарно прибрана аудиторія і портрет поета, стіннівки, символічні вислови, традиційний рушник.

У цьому святі брали участь yсі класи. Учні розповідали вірші, балади, деякі відомості з біографії

Т.Г. Шевченка. Продовжили свято виконанням пісень, українськими танцями.

Багато цікавого ми довідалися під час проведення цього заходу. Всі присутні захоплювалися любов’ю поета до України, красою українського слова, неповторним колоритом кожного рядка з поезії Кобзаря.

Образ великого українського поета Т.Г. Шевченка завжди для нас є близьким і рідним.

 

  Додано  15.03.2019

День українського добровольця

У Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відзначали День українського добровольця. Мета цього заходу – розвивати в учнів любов до України, почуття гордості за українських добровольців, які першими пішли захищати країну у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, почуття національної самосвідомості та громадянської активності, вироблення в учнів активної життєвої позиції.

Вітчизна, як і рідна мати – це наша доля, яка дісталася нам у спадок на всі випробування, на безперервну щоденну працю і свята. Хвилиною мовчання вшанували добровольців, які з перших днів АТО сміливо захищали східний кордон України та не повернулися до рідних домівок. Вшанували також борців за свободу, які загинули під час Революції Гідності.

 

  Додано  14.03.2019

8 березня

7 березня, у четвер, у нашій школі відбулося справжнє дійство. Адже сьогодні вітали усіх жінок з їхнім святом – Днем 8 березня. І цей день приніс багато радості, тепла, посмішок та просто хорошого настрою, бо все це було для вас, любі наші жінки! Найкрасивіші! Найкращі! Наймиліші!.

  Додано  13.03.2019

Шевченківський тиждень

У Костянтинівській загальноосвітній школі №3 проходить Шевченківський тиждень.

  Додано  13.03.2019

Масляна

Масляна з давніх часів вважалася найвеселішим народним святом. Кожного дня тижня дотримувалися свої традиції. Згідно з повір’ям наших предків, головною ідеєю цього тижня є позбавлення від зими і пробудження природи. На це і спрямовані всі традиції Масляної. 01 березня в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулося святкування Масляної, яка подарувала учням, батькам та вчителям нашої школи – млинці, пиріжки та смачне печиво. Відзначали це свято всією шкільною родиною.

  Додано  05.03.2019

Фестиваль "На хвилях естради"

28 лютого 2019 року  відбувся міський фестиваль "На хвилях естради".  Пузіков В.М., учитель музики, Трубіцина А., учениця 6-Б класу, Шукіна А., учениця 9-В класу, чарували слухачів своїм співочим талантом. Пишаємося ними  та бажаємо творчих злетів.

  Додано  01.03.2019

Тиждень іноземної мови

З 25 лютого по 01 березня 2019 у Костянтинівській загальноосвітній школі №3 проходив тиждень іноземної мови.

Була відкрита вставка колажів та стінгазет «I like English» .

 Здійснено віртуальну подорож англомовними країнами. Для проведення цього заходу дев’ятикласники підготували презентації про географічне положення, клімат, населення, великі міста,  історичні пам’ятки та інші цікаві факти.

Також учні 9 класів презентували проектні роботи «Британські міста».

Команди 6-х класів взяли активну участь у квесті «Лінгвістичний лабіринт».

На платформі «Challenge Hub» працювала театральна студія. Діти інсценували улюблені казки англійською мовою.

Активні учасники заходу були нагороджені грамотами. 

  Додано  01.03.2019

Обласні змагання з футзалу

27 лютого 2019 року команда наших учнів 5-6 класів зайняла ІІ місце в обласних змаганнях з футзалу. Вітаємо їх та пишаємося ними!!!

 Батьки, вчителі, адміністрація.

  Додано  01.03.2019

Зустріч з письменником та громадським діячем, Сюмаком Василем Івановичем

21 лютого 2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі №3 відбулася зустріч з письменником та громадським діячем, Сюмаком Василем Івановичем. Перед нами постав звичайний чоловік, схожий на сотні інших. Але його погляд, вдумливий і одночасно сумний, примусив учнів нашої школи уважніше придивитися до нього, дослухатися до його слів. Він був щирим і відвертим, коли згадував Небесну сотню і Майдан, серйозним і зосередженим, коли спонукав до читання і самовдосконалення. У його словах була і мудрість, і сила духу, і біль, і надія.

Дякуємо за те, що посіяли в юні душі зерна добра, чесності, порядності.

  Додано  22.02.2019

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

В Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

За участю офіцерів 90-го окремого аеромобільного батальйону у школі пройшли уроки-реквієми до Дня Героїв Небесної Сотні. У шкільній бібліотеці організовані  фотовиставки, експозиції дитячих робіт. Учнівське самоврядування й історичні гуртки випустили інформаційні вісники, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні, виготовлені листівки «Пам’ятаємо наших героїв».

Старшокласники взяли активну участь у круглому столі «Масові акції громадського протесту листопада 2013 – лютого 2014 років» з демонстрацією презентації «Герої нашого часу».

  Додано  19.02.2019

Змагання з волейболу серед дівчат

Вітаємо команду Костянтинівської ЗШ№3 із зайнятим 3 місцем у міському чемпіонаті з волейболу

серед дівчат.

 

Батьки, учителі, адміністрація

  Додано  18.02.2019

Змагання з волейболу серед хлопців

Вітаємо команду Костянтинівської ЗШ№3 із зайнятим 2 місцем у міському чемпіонаті з волейболу

серед хлопців.

 

 

Батьки, учителі, адміністрація

  Додано  18.02.2019

Змагання з футзалу

Вітаємо з перемогою в загальних обласних змаганнях команду 4-5-х класів Костянтинівської ЗШ№3 з футзалу, та вихід у наступний фінальний етап. Бажаємо подальших перемог нашій команді!

 

 

Батьки, учителі, адміністрація

  Додано  18.02.2019

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

До цієї дати Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 організувала і провела цикл заходів «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…»

15 лютого був проведений урок-спомин «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…». Під час заходу присутні ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

Проведені виховні години «Ціна чужої війни: до 30-річчя з дня виведення радянських військ з Афганістану» та героїко-патріотичні читання «Ті спогади, то вічний серця біль»

Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні.

  Додано  15.02.2019

"Від серця до серця!"

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Відсвяткувала День Святого Валентина в особливий спосіб! Організували та втілили проект "Від серця до серця!"

  Додано  14.02.2019

Діти, щиро вірять в чудеса!

Минулого тижня ми отримали цікавого листа від учнів 2-го класу школи з села Мигалівці, Барського району, Вінницької області. Діти, щиро вірять в чудеса! Загадали бажання та розіслали листи із проханням надіслати їм наші долоньки!!! І коли вони отримають останнього зворотнього листа їх мрія здійсниться!!! Наші діти настільки зворишилися цією ідеєю, що замість 20 прошених долоньок, нам несли їх пакунками: свої, мамині, братиків, сестричок!!! Справжні щирі емоції, наміри та віра - це зворушливо та надихаюче!!

  Додано  14.02.2019

День Святого Валентина

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят.

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 долучилася до святкування в особливий спосіб! Ми створили та реалізували власний проект «Від серця до серця!» Для нашої школи благодійність – це справа честі. Допомагати потрібно завжди, і не тільки тоді, коли хтось просить. Є такі поняття як людяність і доброта. Так от — вона притаманна лише справжнім благодійникам. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити.  Учасники проекту всі учні, батьки і вчителі нашої школи організували виготовлення святкових подарункових наборів до Дня святого Валентина: Валентинки власноруч, цукерочки, печиво власного приготування, канцелярія та м’які іграшки вже відправилися до дітей в Одеську область, Красносільську ОТГ.  Наші учасники отримають задоволення від таких акцій та соціальний досвід, а діти, на яких направлений проект, отримають емоційну та моральну підтримку, через насичення їх життя спілкуванням, цікавими подіями та культурними заходами.

  Додано  14.02.2019

Всесвітній день Водно-болотних угідь

02 лютого Всесвітній день Водно-болотних угідь.

З метою інформування учнівської молоді щодо необхідності збереження водно - болотних угідь нашого району Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 підготувала та провела цикл тематичних заходів. В бібліотеці  проведено огляд тематичної виставки «Водно – болотні угіддя для нашого майбутнього» та інформ - опитування «Пізнаємо мешканців водно – болотних угідь». А також круглий стіл "Нові ідеї захисту та збереження водно-болотних угідь". Учні виготовили листівки та буклетиз даної тематики, які роздавали мешканцям  «Вода є рушійною силою всієї природи!» 

 

  Додано  08.02.2019

День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року в Україні  День безпечного Інтернету. Вперше ідея відзначати цю дату була висунута Єврокомісією ще у 2004 році. Україна долучилася до цього процесу лише в 2008 році. Тоді була створена Коаліція за безпеку дітей в інтернеті. Був створений сайт Onlandia, на якому можна знайти ретельно розроблені "інструктажі з техніки безпеки" знаходження в інтернет для всіх категорій населення, завантажити спеціальну "дитячу" версію електронної пошти, вільну від вірусів і спаму.

Костянтинівська загальноосвітня школа провела кампанію  в підтримку Європейського Дня безпечного Інтернету. Провели ряд виховних годин «Безпечний інтернет», переглядали відеоролики та долучилися до Всеукраїнського Оn- line уроку. Кампанія покликана привернути увагу суспільства до цієї проблеми, розказати батькам про ті ризики, на які можуть натрапити діти та підлітки в Інтернеті, та як захистити себе від цих ризиків.

  Додано  05.02.2019

Вечір зустрічі з випускниками

1 лютого 2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 пройшов вечір зустрічі з випускниками. 

Ритм сучасного життя настільки напружений, а темп настільки швидкий, що роки пролітають метеорами. Як часто ми обіцяємо собі, що ось завтра зателефонуємо друзям - однокласникам, чи просто прийдемо у гості, щоб згадати минуле й потішити душу... Ось чому такі важливі ці зустрічі! 

Школа - це місце , де розквітають квіти усмішок!!! Знайте, що у рідній школі ви завжди бажані гості.  

  Додано  05.02.2019

День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників

В Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся день відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників! Вчителі майбутніх школяриків щиро зустріли батьків, організували консультації з адміністрацією та вчителями школи, бібліотекарем, психологом і медичною сестрою. Діти взяли участь у Квесті "Я майбутній першокласник", відповідали на питання як справжні учні, отримали елементи пазлів, з яких склали картинку про найкращу,  третю, школу. 

  Додано  02.02.2019

101-річниця Бою під Крутами

У рамках патріотичного виховання молоді Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 29 січня 2019 року провела різноманітні заходи, присвячені 101-річниці Бою під Крутами. Педагогічний колектив та учні школи вшанували пам'ять молодих юнаків, які у 1918 році загинули у Бою під Крутами, захищаючи свою Батьківщину. Тематичні виставки, класні години, історичні розмови поглиблювали знання учнів про події під Крутами, розвивали патріотизм і творчі здібності учнів, а також виховували пізнавальний інтерес до історичного минулого рідного краю та повагу до героїчних вчинків людей.

  Додано  02.02.2019

Бій під Крутами

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року. Це пам'ятна, однак трагічна для України подія – 5-годинний бій між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків "Вільного козацтва", що загалом нараховував від 400 до 800 вояків.

На Аскольдовій могилі

Поховали їх –

Тридцять мучнів українців.

Славних, молодих…

Учні 10-Б класу вшанували пам'ять героїв Крут разом з міською бібліотекою  

  Додано  30.01.2019

Правова вiдповiдальність та правова допомога

Сьогоднi учнi 9-А классу разом з В.C. Тищенко працювали над питанням правовоï вiдповiдальностi та правовоï допомоги. Розширили коло власноï обiзнаностi з правовоï тематики, попрацювали над складними, але актуальними питаннями i знайшли шляхи правового виходу з певних ситуацiй.

  Додано  25.01.2019

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель

 З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

-виховні години: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг»;

-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці «На шляху до Соборності»;

-конкурс малюнків «Соборна Україна–  це значить, що наша Держава – єдина!»;

-випуск вісника «Єдина і неподільна Україна»;

-Людина з великої літери.

Зевершилися святкові заходи до Дня Соборності відвідуванням БК «Жовтень», де відбулася година історичної правди про становлення і розввиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну соборну національну державу.

  Додано  22.01.2019

В нашій школі свята продовжуються!

Сьогодні до нас завітали гості: Громадська організація "Сокіл" із міста Тернопіль, з різдвяним вертепом!!!

Це справжнє дійство, яке вносить радість і мир у кожну оселю. Різдво Ісуса Христа є найвеличнішим святом українського народу і взагалі усього християнського світу. 

Головна мета цього свята - благовістити про народження Христа, привітати всіх із Різдвом та новорічними святами.

Ми щиро вдячні за таку виставу та за справжній емоційний взлет та задоволення!!!

  Додано  18.01.2019

Обласний on-line конкурс фотозон до дня Святого Миколая та Новорічних свят "Новорічний карнавал"

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 

зацікавлена у всебічному розвитку учнів нашої школи, їх активної діяльності в житті суспільства, становлення власної громадянської позиції та розвитку творчих здібностей, у виявленні та підтримці талановитої молоді! Тому на передодні Новорічних свят наша школа брала участь в обласному on-line конкурсі фотозон до дня Святого Миколая та Новорічних свят "Новорічний карнавал". Усі разом ми залучилися до створення святкової атмосфери, розвитку творчого потенціалу, формування потреби до самовдосконалення, креативного мислення та естетичноної культури. 

Вітаємо!!! Наша фотозона посіла почесне ІІ місце серед навчальних закладів Донецької області!

  Додано  17.01.2019

Святкування Нового року в нашій школі

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі зимові канікули.

Увесь грудень був святковим. Учні нашої школи отримали святкові подарунки до Дня Святого Миколая від дітей з Одеської області. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій.

В останні тижні грудня учні школи з задоволенням провели виставку новорічних виробів своїми руками, виставку витинанок «Зимова казка»

Напередодні канікул, 26 та 27 грудня, у школі відбулися Новорічні свята для учнів 1-11 класів.

Швидко промайнули святкові дні, а далі на наших учнів чекають зимові канікули.

І у кожного, дорослого і малого, у серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!

  Додано  29.12.2018

Свято Миколая в школі №3

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. Тому наші діти старанно писали листи та малювали малюнки Святому Миколаю.

Завершенням цього святкового дня в нашій школі відбувся святковий концерт для учнів початкових класів, учні 4-х класів провели свято Миколая для вихованців дитячих садків, а також для всіх бажаючих працювала фотозона.

  Додано  20.12.2018

Благодійна акція до Дня святого Миколая Проект: «Всі діти України – щасливі!!! »

Дата проведення: з 03.12. 2018 до 19.12.2018

Учні, батьки та вчителі школи вирішили не залишатися байдужими в святкові новорічні дні та взяли участь в благодійній акції  до дня Святого Миколаю щодо збору солодощів, канцтоварів, одягу та іграшок дітям з «сірої» зони на сході України. Та створили власний проект: «Всі діти України – щасливі!!!» Метою проекту було виховати в учнів любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; допомогти дітям, які опинилися в складних життєвих умовах.

Всі зібрані речі учні та вчителі відправили учням Верхньоторецького НВК Ясинуватського району. Допомога кожного є надзвичайно важливою.

Кількість учасників: 50 вчителів, 600 дітей та їх батьки.

Вік учасників заходу: від 6 до 70 років.

 Ніщо так не об’єднує людей як спільне добротворення і бажання зробити когось щасливішим - і щоб ніколи в дитячих очах не було ні смутку, ні горя, а лише яскраві вогники простої дитячої радості.


  Додано  15.12.2018

Тиждень права

 Під час проведення Тижня права проводився Всеукраїнський урок «Права людини»; розглядалися питання про основні положення Декларації та Конвенції із захисту прав дитини, питання запобігання різним формам насильства. Було проведено тематичні уроки "Мої права" та дебати "Чи може суспільство подолати злочинність". Взяли участь в обласному форумі "Я маю право".

       Життя інколи подає нам такі уроки, що ми волею-неволею починаємо відстоювати свої права. Тому важливо сьогодні знати кожному хоча б ази правової абетки для захисту своїх прав.

  Додано  15.12.2018

Платформа обміну досвідом ChallengeHub зустрічала гостей!!!

01.12.2018 року Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів знову працювала. Платформа обміну досвідом ChallengeHub зустрічала гостей!!! Було організовано відразу 4 локації: Соціальне підприємництво ЕсоВарня, дитяча театральна студія та "Жива бібліотека", в якій працювали депутат міської ради Єфремов Л.Б. та Кучерявих Д.В. старший сержант поліції, інструктор з особистої безпеки Тренінгового центру ГУНП в Донецькій області. Вони радо поділилися з учнями власними історіями успіху. Розповіли про особливості професій, які вони представляють, спілкувалися з дітьми в форматі "рівний-рівному". Діти задоволені і ми також.

  Додано  03.12.2018

Сьогодні у нас СВЯТО!!!

Офіційне відкриття платформи обміну досвідом ChallengeHub!!!

Кропітка робота заради насолоди!!! Були музики - віртуози, театр від наймолодших, пісні, що проникають у саме серце, танцюристи, якими я захоплююсь, халахупи (я взагалі не знаю, як таке можливо зробити), декламування віршів і суперовий настрій!!! 

Якщо у вас є чим поділитися - завітайте до нас. Ми завжди відкриті для співпраці, креативу, творчості та вирішення актуальних питань!

Дякуємо за небайдужість та співпрацю Стогнушенко Володимиру Леонідовичу, завідуючому відділу духових та ударних інструментів, викладачу з класу "Труба". 

Дякуємо за залученість та підтримку Єфремову Леоніду Борисовичу, депутату міської ради.

Дякуємо Борису Колесникову, депутату верховної ради, за те, що свято є реальністю і мрії здійснюються!!!

Дякуємо Кристині Шостир, за віру в нас та допомогу у втіленні найбільш креативних ідей!!! 

  Додано  29.11.2018

День гідності

            У середу, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності і Свободи. Свято приурочене до річниці двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року. Це свято встановили Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

           Пам'ятну дату ввели, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

         Україна - це територія гідності і свободи.. Це був дуже важкий іспит для нашої держави, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

         В цей день учні 7-8 класів Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 приєдналися до всеукраїнської акції пам’яті загиблих Героїв України. Вони поклали віти до меморіальної плити, провели мітинг-реквієм, згадали події 5-річної давнини. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-патріотів. Власноруч учні виготовили синьо-жовті «серця пам’яті» і дарували їх перехожим.

          Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

  Додано  22.11.2018

У Костянтинівській ЗШ №3 пройшли заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років у школі до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організовано виставки фотоматеріалів та публіцистичної літератури «Три колоски, закуті дротом», «Український народ: випробування голодом», проведені класні години, година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця», переглянули документальний фільм «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна».

  Додано  20.11.2018

Тиждень української мови та писемності

З 05.11. по 09.11.18р. в Костянтинівській ЗШ №3 пройшов тиждень української мови та писемності. Учні 1-4 класів взяли участь у годинах спілкування «Без верби і калини – нема України». Віртуальні мандрівки в країну Слова, вікторини, літературні читання дали можливість молодшим школярам наблизитися до краси рідного слова.

Підсумковим було чарівне свято «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить», яке продемонструвало таланти наших вихованців, їх майстерність у володінні рідним словом.

  Додано  10.11.2018

Тиждень енергозбереження у ЗШ №3

З метою сприяти вихованню екологічної свідомості у дітей, охорони навколишнього середовища, стимулювати інтерес до практичного застосування знань, отриманих в школі  були проведені виховні години «Вчимося бути бережливими »та «Уроки енергозбереження», а також конкурс малюнків за темою: «Енергозбереження у наших руках!». Під час уроку діти переглядали відеоролики “Енергозбереження дітям ”, “Прості правила енергозбереження ”, складали поради на кожен день, як зберігати електроенергію в своїй оселі та свої кошти. Говорили про різноманітні джерела енергії у сучасному світі, їх переваги та недоліки.

  Додано  10.11.2018

Сьогодні наші учні відвідали Костянтинівське відділення поліції

 Сьогодні наші учні відвідали Костянтинівське відділення поліції. Приміряли поліцейске обмундурування,  пройшлися екскурсією по відділенню, прослухали сторітелінг про особливості цієї професії, поспілкувалися з кінологами та їх підопічними))), дали інтерв'ю ТV!))) Профорієнтація - це круто!!!

  Додано  02.11.2018

Наша школа відкриває таланти!

Наша школа відкриває таланти!

Ми можемо й вишивати,й малювати, й майструвати, й з бісером працювати. І багато ще чого!!! 

  Додано  02.11.2018

Профорієнтація

Наші учні й профорієнтація з задоволенням. Відвідали Головне управління поліції в місті Маріуполь, юридичнй інститут, кінологічну службу! Отримали багато цікавої інформації, спостерігали за роботою тренованих чотириногих друзів й насолоджувалися!!!!)))) 

  Додано  02.11.2018

Торгівля людьми

Торгівля людьми у сучасному світі є одним із найбрутальніших масових порушень прав і свобод людини. Суспільна загроза торгівлі людьми, як надзвичайно небезпечного злочину, полягає в посяганні на невід’ємні права людини – право на повагу, на свободу та особисту недоторканність, свободу пересування і вільний вибір місця проживання, а інколи і право на життя. Торгівля людьми становить значну суспільну небезпеку для жінок, чоловіків і дітей, яких використовують з метою жебракування  та залучення до інших незаконних видів діяльності, які принижують честь та гідність людини. 18 жовтня Костянтинівська загальноосвітня школа залучилася до проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми. Учні переглядали відеоролики «Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей», а вчителі провели круглий стіл за темою «Громадянська позиція»

  Додано  19.10.2018

На спортивному майданчику ЗШ I-III ст. №3

На спортивному майданчику ЗШ I-III ст. №3 були проведені спортивно-масові заходи серед учнів 9-х класів за допомогою антивандального обладнання. Дівчата та хлопці змогли позмагатися на різних тренажерах і виявити кращих у виконані різноманітних вправ. Змагання проходили у дусі спортивної боротьби та доброго настрою

  Додано  16.10.2018

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Кожен в Україні чув про козаків.

Про них написано багато наукових книжок і художніх творів, знято фільмів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави — гімні України.

Козаків можна побачити на парадах українського війська, їх зображення є на українських грошах та поштових марках. А про малого хлопця і дорослого парубка, що вміє відстояти свою честь і захистить слабшого, старого, жінку, у нас кажуть: справжній козак

  Додано  14.10.2018

День захисника України

14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну.     З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління 12 жовтня 2018 року у нашій школі відбулися заходи, присвячені Дню захисника України та українського козацтва.  На честь такого свята до навчального закладу завітали начальник Костянтинівського відділу поліції Хівріч В.О. та начальник сектору кадрового забезпечення Грицак М.О. та розповіли школярам про героїв, які захищають нашу країну, а також про саму службу у зоні проведення операції Об’єднаних Сил.

  Додано  14.10.2018

Будь обережний з газом

« Головним скарбом життя є здоров'я, і щоб його зберегти, потрібно багато що знати». (Авіцена.)

Сьогодні до нашої школи завітала аварійна газова служба. Представники якої ознайомили учнів з правилами поведінки з газовими печами, плитами, обговорили навички правильної поведінки з газовими приладами та  вміння робити правильні дії, коли відчув запах газу в приміщенні.

  Додано  29.09.2018

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 говорила про важливі речі різними мовами

 Європейський день мов — свято, що відзначається 26 вересня. Проголошене Радою Європи під час Європейського року мов 6 грудня 2001-го. Основна мета — заохочення вивчення мов як у школах, так протягом усього життя людини, при цьому поняття європейських мов мається в ширшому сенсі, аніж сукупність офіційних мов країн-членів ЄС.

  Додано  29.09.2018

Ярмарок

Сьогодні на подвір’ї Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся осінній ярмарок. Кожен клас презентував свій святково прикрашений  і щедро заповнений смачним товаром стіл. Школярі із захватом рекламували і пропонували усім учасникам і гостям ярмарку свої смаколики: домашню випічку, овочі, фрукти, ягоди, горіхи, солодкі напої тощо. І покупців не бракувало: вчителі, батьки, перехожі не шкодували грошей на дари осені і кондитерські вироби, та й діти із задоволенням купували один у одного різноманітну смакоту. Поки одні школярі вели жваву торгівлю, інші танцювали та співали.

 Особливим товаром була продукція від шкільного підприємництва ЕкоВарня!!!  Тепер наші учні будуть користуватися на уроках ЕКОРУЧКАМИ!

Ми дякуємо усім батькам за допомогу, залученість та доброзичливість!

  Додано  22.09.2018